Loading ..
صفحه اول تورهای روسیه تورهای مسکو تور نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو روسیه (MITT) 2024

ظرفیت این تور تکمیل می‌باشد

تور نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو روسیه (MITT) 2024 تکمیل ظرفیت

نمایشگاه گردشگری روسیه - 5 روز مسکو

اقامت: هتل نووتل ( هتل چهار ستاره )

نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو روسیه (MITT) 2024
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین المللی امام خمینی

ماهان
هواپیمایی ماهان


خدمات تور نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو روسیه (MITT) 2024


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
4 وعده صبحانه

شرایط و مقررات مهم

برای تور نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو روسیه (MITT) 2024 چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی
اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز
عکس 4.5*3.5 زمینه سفید با 80% صورت (2 قطعه)

در تور نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو روسیه (MITT) 2024 چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو روسیه (MITT) 2024

دانستنی‌های تور نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو روسیه (MITT) 2024

آیا پس از اینکه تور نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو روسیه (MITT) 2024 را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در etours.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو روسیه (MITT) 2024 واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو روسیه (MITT) 2024 شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو روسیه (MITT) 2024 را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو روسیه (MITT) 2024 می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو روسیه (MITT) 2024 چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور مسکو بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای مسکو در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز مسکو ، مسافت پرواز ، درجه هتل مسکو ، خدماتی که هتل مسکو به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور مسکو هستند. برای اطلاع از قیمت تور مسکو بهترین راه این است به سایت etours.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی etours.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور مسکو به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو روسیه (MITT) 2024 چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو روسیه (MITT) 2024 بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای مسکو تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به مسکو با توجه به شرایط آب و هوای مسکو فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که مسکو خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به مسکو سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان مسکو را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری مسکو و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان مسکو را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان مسکو چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری مسکو را بخرید چون معمولا وقتی تورهای مسکو از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری مسکو از جمله تورهای ارازن مسکو هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان مسکو انتخاب هتل های ارزان مسکو و پروازهای ارزان مسکو است. هتل های 3 ستاره مسکو و هتل های 2 ستاره مسکو از جمله هتل های ارزان مسکو هستند. همچنین پروازهای چارتری مسکو هم در مقایسه با پروازهای دیگر مسکو خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان مسکو باید پروازهای چارتری ارزان مسکو را با هتل های ارزان مسکو رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به مسکو در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان مسکو باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای مسکو نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای مسکو و هتل های مسکو خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان مسکو را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان مسکو این است که تور زمینی مسکو را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس مسکو و یا بلیط قطار مسکو در کنار هتل های ارزان مسکو می‌توانید با تور ارزان به مسکو سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا مسکو وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو روسیه (MITT) 2024 چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور مسکو فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور مسکو به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور مسکو هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در مسکو ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور مسکو باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور مسکو گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان مسکو سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور مسکو همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان مسکو را خریداری نمایید

آفر تور نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو روسیه (MITT) 2024 چیست؟

آفرهایی که etours.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان مسکو به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور مسکو در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور مسکو را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر مسکو در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو روسیه (MITT) 2024 لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 مسکو نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور مسکو خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری مسکو باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که etours.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور مسکو لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو روسیه (MITT) 2024

امتیاز مسافران به تور نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو روسیه (MITT) 2024


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو روسیه (MITT) 2024 را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو روسیه (MITT) 2024
نظری ثبت نشده است


نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو روسیه (MITT) 2024

نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو روسیه (MITT) 2024

نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسکو (MITT) هر ساله برگزار می شود و یکی از پنج نمایشگاه گردشگری برتر در سراسر جهان است. این نمایشگاه بسیار مورد توجه جامعه گردشگری بین المللی است. ام آی تی تی مکان ملاقاتی برای کسانی است که در خدمت این صنعت هستند و فرصتی است تا با همکاران و مشتریان این صنعت ارتباطات را گسترده تر کنند. به علاوه، این نمایشگاه به برگزارکنندگان این امکان را می دهد تا نسبت به مقاصد گردشگری آگاهی بیشتری کسب کنند، برنامه های جدید خود را ارائه دهند و درک حقیقی نسبت به بازار سفر روسیه به دست آورند.

نمایشگاه بین المللی گردشگری MITT بزرگترین نمایشگاه این صنعت است که در قالب B2B برگزار می شود. این نمایشگاه بیشترین حجم مخاطب در صنعت گردشگری را از روسیه و سراسر جهان جذب خود می کند. این نمایشگاه یکی از ۵ نمایشگاه بزرگ گردشگری در جهان است و در میان جامعه صنعت گردشگری بین المللی به خوبی شناخته شده است.

این نمایشگاه که از طرف گروه ITE تدارک دیده شده است، در کشورهای روسیه ، اوکراین ، قزاقستان، آذربایجان و ترکیه برگزار می شود.

خصوصیات نمایشگاه MITT مسکو:

 • حضور ۲۲٫۷۷۷ بازدیدکننده از ۸۰ منطقه روسیه و ۹۰ کشور خارجی
 • حضور ۱٫۷۹۹ کمپانی عضو
 • حضور ۲۳۹ کشور و منطقه از جهان
 • فضایی به مساحت ۴۰۰۰۰ متر مربع
 • ۷ غرفه و تالار

محل برگزاری نمایشگاه MITT مسکو: نمایشگاه بین المللی مسکو( اِکسپوسنتر)، مرکز شهر مسکو

تاریخ برگزاری نمایشگاه MITT مسکو: از 19 الی 21 مارس  ( 29 اسفند الی 2 فروردین ماه)

ساعات برگزاری نمایشگاه MITT مسکو: 19 و 20 مارس از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰، 21 مارس از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۶:۰۰ • جاذبه‌های گردشگری مسکو

  مسکو (به روسی: Москва ) پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر روسیه است. این شهر با جمعیتی نردیک به ۱۳ میلیون نفر ، بزرگترین شهر در قاره اروپا و یازدهمین شهر پرجمعیت در جهان است. مسکو از مهمترین مراکز سیاسی ، اقتصادی ، مذهبی ، تاریخی ، مالی ، آموزشی و ترابری فدراسیون روسیه و اروپا به‌شمار می‌آید. این شهر در کنار رودخانه مسکو و در ناحیه مرکزی فدرالی در روسیه اروپایی واقع شده‌است. کاخ کرملین ، قلعه‌ای باستانی در این شهر است که محل زندگی رئیس‌جمهور روسیه و استقرار قوه مجریه این کشور است. این شهر در دوران اتحاد جماهیر شوروی نیز پایتخت آن کشور بود.
  چهار فرودگاه بین‌المللی ، نه ایستگاه راه‌آهن و مترو مسکو که یکی از عمیق‌ترین تونل‌های دنیاست در این شهر قرار دارد. مترو مسکو با 206 ایستگاه پس از مترو توکیو ، بیشترین مسافران را در بین سیستم‌های مترو دنیا دارد.
  مسکو دارای ۵ فرودگاه به نام‌های فرودگاه فرودگاه بین‌المللی شرمتیوو ، فرودگاه بین‌المللی دوموددوو ، فرودگاه بیکوف ، فرودگاه بین‌المللی اوستافیف و فرودگاه بین‌المللی ونوکووا است. فرودگاه بین‌المللی شرمتیوو بیشترین تعداد مسافر خارجی را پذیراست و ۶۰٪ کل مسافران کشورهای خارجی از این فرودگاه وارد مسکو می‌شوند.
  متروی مسکو سامانه قطارهای شهری کلان‌شهر مسکو است. متروی مسکو با داشتن ۱۲ خط فعال ، ۱۸۰ ایستگاه و مسیری به طول ۲۹۸ کیلومتر ، یکی از قدیمی‌ترین خطوط متروی شهری در جهان است. متروهای این شهر بسیار عمیق هستند و پله برقی‌هایی به طول بیش از ۱۰۰متر مردم را حمل می‌کنند.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به آژانس پرواز نقره‌ای می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ